Online podnikání

→ Nejsou ti lhostejná témata jako udržitelnost či zdraví?
→ Chceš konečně žít život podle svých představ a mít tak více času na vše, co doopravdy miluješ?
→ Ano? V tom případě pokračuj ve čtení!
Pro začátek se vám představíme.

Kdo jsme? Andrea & Honza

Jsme normálně nenormální pár, co se rozhodl žít jinak.
Oba máme tak trochu jiný pohled na svět. Spojuje nás láska k přírodě, zvířatům a celkově naší planetě. Snažíme se žít udržitelný život. V Olomouci jsem vystudovala VŠ, několikrát jsme se stěhovali, naučili jsme se žít ekologicky. Vystřídali jsme několik různých prací. Přešli jsme na rostlinnou stravu a já jsem začala tvořit recepty nejen na jídlo, ale také na kosmetiku a potřeby v domácnosti. Zamilovala jsem si spojení zdravé stravy a gurmánství. Měli jsme možnost být několikrát součástí Veggie festu, dělat cartering a účastnit se kuchařské soutěže. Naše záliby se staly naším životním stylem.

Často jsme se potkali s odmítavým přístupem okolí. Naštěstí si stále jedeme svoje a vždy jsme nakonec narazili na ty správné lidi a příležitosti. Nejvíc nás za ty roky trápily okovy společenských stereotypů. Prostě jsme se nemohli smířit s tím, že nemůžeme být víc spolu. I když jsme spolu bydleli, doma jsme se většinou míjeli. Nebylo možné mít ani dovolenou spolu. Dny, kdy jsem do noci čekala, než se Honza vrátí z práce, jsou neštěstí pryč. A my jsme rádi, že jsme se nesmířili s tím, co je pro ostatní naprosto normální.

 • Protože pokud chcete pracovat spolu, prostě můžete.
 • Pokud chcete trávit více času se svými blízkými, můžete!
 • Pokud chcete pracovat odkudkoli na světě a kdykoli vy chcete, můžete!
 • Pokud chcete mít možnost příjmu vyššího, než z klasické 9-5 práce, můžete!
 • A pokud jako my chcete propojit práci, zdraví, udržitelnost, zábavu a ještě u toho pomáhat ostatním… ano… to taky můžete.

Protože prostě můžeme co chceme! Stačí si to jen uvědomit.

A my jsme si to uvědomili. Chvíli jsme cítili beznaděj a nevěděli jsme, jak doopravdy život změnit. Naštěstí nám do života přišla nová příležitost a my se ji chopili!

Když jsme poprvé slyšeli o Kangen vodě, nevěřili jsme vlastím uším. Je to prostě nejlepší způsob, jak podpořit zdraví své i naší planety. A pokud ještě neznáte tajemství vody Kangen, informujte se v tomto článku, který jsme pro vás s láskou sepsali!

Když jsme se navíc dozvěděli o možnosti podnikání, kterou společnost nabízí, nemohli jsme čekat už ani minutu! Konečně něco, co by nám otevřelo dveře k vysněnému životu.
Jak? To se dozvíte níže. ↓

O společnosti Enagic

 • Japonská společnost Enagic je lídrem na trhu vodních ionizátorů, kde působí již více než 45 let. Firma si vyrábí vše od součástek až po obal sama a díky tomu má naprostou kontrolu nad kvalitou celého procesu výroby. Také vlastní několik významných certifikátů.

Kangen a podnikání

 • Každý uživatel ionizátoru K8 získává doživotní distributorská práva, která umožňují šířit povědomí o vodě Kangen po celém světě, pomáhat tím k lepšímu zdraví lidí i naší planety a být za to skvěle finančně ohodnocen.
 • Společnost Enagic vlastní svůj unikátní patentovaný kompenzační plán, který je založen na 8 bodovém systému vyplácení provizí.
 • Nejedná se o tradiční MLM, ale o systém přímého prodeje, což znamená že si nemusíte tvořit tým lidí, ale všechny prodeje můžete udělat sami.
 • Podle počtu vašich prodejů se posouváte v ranku a podle stupně ranku ve kterém se nacházíte, dostanete počet provizních bodů: 4A = 4×250€ = 1000€ za prodej ionizátoru. Jelikož je to 8mi bodový systém, máte možnost získat 250-2000 euro za prodej K8

→ ŽÁDNÉ POPLATKY
→ ŽÁDNÉ REKVALIFIKACE
→ ŽÁDNÁ ZTRÁTA DOSAŽENÉHO RANKU
→ ŽÁDNÉ ROČNÍ OBNOVOVÁNÍ
Podrobné video o online podnikání:

Co je super na našem podnikání?

Vše od skladování zásob až po stížnosti či reklamace, je řešeno přímo společností Enagic, takže se nemusíte starat o nákup obrovského množství produktů a mít toho plnou garáž. Jediné, na co se tedy zaměříte, je marketing, odesílání objednávkových formulářů, popřípadě podpora vašeho týmu.

A co si tedy představit pod pojmem PROPAGACE?
 1. Online marketing (IG, FB, Pinterest, Google, organické reklamy, placené reklamy a cokoliv dalšího vás napadne). Ukážeme vám, jak pomocí placených reklam (za pár korun) na vašich oblíbených sociálních sítích oslovit dokonalého zákazníka nebo člena do týmu. Učíme také organický marketing prostřednictvím vašeho profilu… možnosti jsou neomezené!
 2. Offline marketing (osobní schůzky, propagace na akcích). Tento druh propagace zabere sice trochu více času, ale my ho máme moc rádi, jelikož si člověk může vytvořit bližší vztah s klientem a tudíž je v tom mnohem větší důvěra.
Kdo bude investovat do Kangen ionizátoru?

Naprosto KAŽDÝ může být naším potencionálním klientem! Na světě je sedm miliard lidí a všichni do jednoho potřebují a pijí vodu! Máme příležitost tuto myšlenku kdykoli a kdekoli šířit! A my vám poradíme, jak to udělat tím nejlepším možným způsobem. Zaměřujeme se na 2 hlavní kategorie:

 • Lidé či společnosti, které se zajímají především o přístroje Enagic a jejich zdravotní benefity – restaurace, kavárny, jógová studia, fitness centra, čajovny, nemocnice (jelikož Enagic jako jediný vlastní lékařský certifikát) a mnoho dalších.
 • Podniky mohou zařadit Kangen vodu do své nabídky nebo založit „fill up“ stanici, kam si mohou zákazníci dojít vodu natočit a díky tomu mohou pomoci odstranit používání jednorázových plastů a chemikálií a stát se tak více ekologickým podnikem.
 • Druhou kategorií jsou lidé, kteří kromě kvalitní vody touží po životní svobodě s neomezeným příjmem. Tito lidé neinvestují pouze do svého zdraví, ale investují do své budoucnosti a budoucnosti svých rodin.
Nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti!
Abyste byli v tomto podnikání úspěšní potřebujete:

→ Počáteční investici do produktu, který změní vaše zdraví a život navždy.

→ Čas a energie k provedení jasných kroků k úspěchu, které vám pomůžeme stanovit.

→ Ochota učit se novým dovednostem a vystoupit ze zajeté komfortní zóny, která nikam nevede.

→ Odhodlání a píle k vytvoření života vašich snů.

Pokud jste jako my, pravděpodobně si říkáte, že tohle je ta příležitost, kterou jste hledali, že tohle je to ,,ONO“, které vám umožní začít žít svůj vysněný život – máme radost, že vás můžeme podpořit a být součástí vaší cesty.

Přidej se k nám!

Nikdy v tom nebudete sami. Díky vzniku české komunity More than water máte podporu a spoustu možností. Můžete se připojit do skupiny na facebooku či se přihlásit do naší výukové platformy, kde se dozvíte všechno naše know-how.

Pokud jsme se vám trefili do noty, kontaktujte nás prosím na email:
newlifevibrations@morethanwater.cz

Využít můžete i kontaktu přes facebook či instagram. Odkaz naleznete níže na stránce.